Niemcy, talar, 1555

Niemcy, talar, 1555

Niemcy, talar, 1555

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2017 21:43:40
141133
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - August 1553-1586, talar, 1555, Annaberg, Aw: Popiersie księcia w prawo; Rw: Dwunastopolowa tarcza herbowa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.69 g, patyna
Literatura: Dav. 9791, Schnee 705, Keilitz/Kahnt 48, Merseburger 651

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 647

1)  940 zł
2)  920 zł
3)  900 zł