Francja, 5 franków, 1873 A

Francja, 5 franków, 1873 A

Francja, 5 franków, 1873 A

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2017 21:43:20
141112
Opis: Francja - III Republika 1871-1940, 5 franków, 1873 A, Paryż, autorstwa Dupre'go
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: bardzo ładne, patyna
Literatura: Gadoury 745a

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 813

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  95 zł