Polska, medal z 1916 roku wybity na 125. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2017 21:39:40
141189
Opis: Polska, medal z 1916 roku wybity na 125. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja, Aw: Ukoronowana tarcza z herbem Królestwa Polskiego, WARSZAWA 1916 ROKU, Rw: W wieńcu napis w siedmiu wierszach: NA PAMIĄTKĘ WIEKOPOMNEJ UCHWAŁY KONSTYTUCYI 3 GO MAJA 1791 R, sygnatura W.T.NUM. (Warszawskie Towarzystwo Numizmatyczne)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony 28 mm
Literatura: Strzałkowski 340

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1138

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  150 zł
4)  140 zł
5)  135 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł