Polska, medal sygnowany W PITTNER wbity z okazji 200-lecia Odsieczy Wiedeńskiej 18..

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2017 21:39:20
141188
Opis: Polska - XIX wiek, medal sygnowany W PITTNER wbity z okazji 200-lecia Odsieczy Wiedeńskiej 1883 r., Aw: Popiersie króla w wieńcu laurowym w lewo i napis wokoło JAN SOBIESKI KRÓL POLSKI OBROŃCA CHRZESCIAŃSTWA 1883, Rw: Widok fragmentu murów obronnych i katedry św. Szczepana w Wiedniu i napis wokoło PAMIĄTKA OBCHODU....
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 34 mm, cyna 7.46 g

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 537

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  150 zł
4)  65 zł