Polska, 5 groszy, 1812 IB

Polska, 5 groszy, 1812 IB

Polska, 5 groszy, 1812 IB

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2017 21:37:40
141103
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815, 5 groszy, 1812 IB, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt FA3 1275, Kop. 3686, Plage 98

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 279

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  65 zł