Polska, talar, 1788

Polska, talar, 1788

Polska, talar, 1788

Cena wylicytowana: 2 100 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2017 21:35:20
141131
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, talar, 1788, Warszawa, na wieńcu z prawej brak ostatniej gałązki
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Tyszkiewicz 4 mk, Plage 407

Cena końcowa: 2 100 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 899

1)  2 100 zł
2)  2 100 zł
3)  1 950 zł
4)  1 900 zł
5)  1 850 zł
6)  1 700 zł
7)  1 650 zł