Węgry, denar

Węgry, denar

Węgry, denar

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2017 21:24:20
140767
Opis: Węgry - Koloman 1095-1116, denar, Aw: Krzyż z księżycami w polu i napis wokoło +CALAMA, Rw: Krzyż z kropkami w polu
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.27 g, patyna
Literatura: Frynas H.9.9, Huszár 39

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 229

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł