Litwa, denar wybity kontrmarką na monecie tararskiej około 1425 roku

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2017 21:23:40
140756
Opis: Litwa - Witold 1392-1430, denar wybity kontrmarką na monecie tararskiej około 1425 roku, Kolumny Gedymina z kulką w lewym polu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro patyna
Literatura: Huletski-Lit. 163

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 272

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  310 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł