Mołdawia, anonimowy denar srebrny z początku XV w.

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2017 21:22:00
140763
Opis: Mołdawia - Aleksander I Dobry 1400-1432, anonimowy denar srebrny z początku XV w., Aw: Głowa wołu z, między rogami gwiazda, po lewej rozetka, po prawej księżyc; Rw: Krzyż, w polach: litera V pod chorągwią, korona, gwiazda, księżyc
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.75 g, rzadki , być może moneta Aleksandra I Dobrego
Literatura: MBR 469

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 382

1)  240 zł