Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 5 dolarów, 1928F

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2017 21:12:20
141077
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Legal Tender Note, 5 dolarów, 1928F, seria I05086567A, podpisy Clark i Snyder
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: parokrotnie złamane, po subtelnej konserwacji
Literatura: Fr. 1531

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 241

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  44 zł
4)  42 zł
5)  38 zł