Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 2 dolary, 1928G
Cena wylicytowana: 160 zł
141075
Opis: |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Legal Tender Note, 2 dolary, 1928G, seria E18577141A, podpisy Clark i Snyder |
Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
złamany róg, zagniecenia, po subtelnej konserwacji |
Fr. 1508 |
Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 254
1) 160 zł
2) 155 zł
3) 150 zł
4) 130 zł
5) 80 zł
6) 50 zł
min |