Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 2 dolary, 1928G

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2017 21:12:00
141075
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Legal Tender Note, 2 dolary, 1928G, seria E18577141A, podpisy Clark i Snyder
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamany róg, zagniecenia, po subtelnej konserwacji
Literatura: Fr. 1508

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 254

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  130 zł
5)  80 zł
6)  50 zł