Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 10 dolarów, 1914

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2017 21:11:20
141074
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Legal Tender Note, 10 dolarów, 1914, seria A10182169A, podpisy Burke i McAdoo
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, po subtelnej konserwacji, ładnie zachowane
Literatura: Fr. 904

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 325

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  700 zł
4)  460 zł