Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1899

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2017 21:10:00
141071
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Silver Certificate, 1 dolar, 1899, seria T27792752A, podpisy Speelman i White
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złamane, po subtelnej konserwacji, przyzwoicie zachowane
Literatura: Fr. 236

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 429

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  700 zł
4)  460 zł
5)  370 zł