dawny zabór rosyjski, blankiet bonu na 50 kopiejek, 3.08.1914

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2017 21:05:20
141175
Opis: dawny zabór rosyjski - Sosnowiec - Bank Handlowy w Warszawie Oddział w Sosnowicach - Tow. Pożyczkowo-Oszczędnościowe w Będzinie, blankiet bonu na 50 kopiejek, 3.08.1914, Sosnowiec, blankiet bez numeracji, podpisów ani pieczęci, ale z grzbietem kontrolnym
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: oderwany z bloczka z drukami (ubytki papieru na grzbiecie kontrolnym), małe zaplamienia, ale bardzo ładne
Literatura: R-391.A.1.c

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 771

1)  160 zł
2)  155 zł