Polska, 10 złotych, 15.08.1939

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2017 20:47:40
141209
Opis: Polska - Bank Polski na emigracji 1939-1952, 10 złotych, 15.08.1939, seria H, numeracja 349142
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złamany w pionie, po subtelnej konserwacji, seria nie pochodząca z pozostawionego nakładu
Literatura: Lucow 1022 (R6) - nie notuje tej serii, Miłczak 82

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1940

1)  2 400 zł
2)  2 300 zł
3)  2 000 zł
4)  1 750 zł
5)  1 750 zł
6)  1 500 zł
7)  880 zł
8)  840 zł
9)  800 zł
10)  660 zł
11)  640 zł
12)  600 zł