Polska, 500.000 marek polskich, 30.08.1923

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2017 20:42:00
141204
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 500.000 marek polskich, 30.08.1923, seria BI, numeracja 0164317
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, ślady złamań górnych rogów
Literatura: Lucow 448 (R5), Miłczak 36k

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 552

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  700 zł
4)  310 zł
5)  240 zł
6)  200 zł
7)  180 zł
8)  170 zł
9)  165 zł
10)  155 zł
11)  140 zł
12)  120 zł