Rosja, 5 kopiejek, 1847 СПБ ПА

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 22:41:20
139721
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, 5 kopiejek, 1847 СПБ ПА, Petersburg
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładne
Literatura: Bitkin 403

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 461

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  48 zł
8)  40 zł
9)  38 zł
10)  36 zł