Śląsk, obol, 1654

Śląsk, obol, 1654

Śląsk, obol, 1654

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 22:22:40
139803
Opis: Śląsk - księstwo cieszyńskie - Ferdynand IV 1653-1654, obol, 1654, Cieszyn
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 3112

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 294

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  42 zł
4)  40 zł
5)  32 zł