Rzym Kolonialny, sestercja, 245

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 21:42:20
139766
Opis: Rzym Kolonialny - Moesia Superior - Viminacjum - Filip I Arab 244-249, sestercja, 245, Viminacjum, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP M IVL PHILIPPVS AVG; Rw: Dacja stojąca na wprost z głową zwróconą w lewo, po jej bokach kroczące byk i lew
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 17.21 g, patyna, rzadki
Literatura: Varbanov 135

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 141

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  160 zł
5)  150 zł