Cesarstwo Rzymskie, sestercja

Cesarstwo Rzymskie, sestercja

Cesarstwo Rzymskie, sestercja

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 21:42:00
139763
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Gordian III 238-244, sestercja, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP CAES M ANT GORDIANVS AVG; Rw: Aequitas stojąca w lewo, trzymająca wagę i róg obfitości, AEQVITAS AVG
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 14.76 g, patyna
Literatura: RIC 267a

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 175

1)  260 zł
2)  250 zł