Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 240

Rozpoczęcie: 17-04-2017 18:00
Zakończenie: 27-04-2017 21:41:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 21:41:40
139761
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Gordian III 238-244, sestercja, 240, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP CAES M ANT GORDIANVS AVG; Rw: Cesarz w todze stojący w lewo, trzymający paterę nad ołtarzem na trójnogu, P M TR P II COS P P
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 17.29 g, zielona patyna
Literatura: RIC 271

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 109