Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 241-243

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 21:40:40
139758
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Gordian III 238-244, sestercja, 241-243, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP GORDIANVS PIVS FEL AVG; Rw: Cesarz stojący w prawo, trzymający włócznię i glob, P M TR P IIII COS II P P
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 18.27 g, zielona patyna
Literatura: RIC 306

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 131

1)  240 zł