Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 241-243

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 21:40:20
139757
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Gordian III 238-244, sestercja, 241-243, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP GORDIANVS PIVS FEL AVG; Rw: Jowisz stojący na wprost z głową w prawo, trzymający berło i piorun, IOVI STATORI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 15.03 g, patyna
Literatura: RIC 298

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 150

1)  420 zł
2)  410 zł