Rzym Kolonialny, brąz, 197-217

Rozpoczęcie: 17-04-2017 18:00
Zakończenie: 27-04-2017 21:38:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 21:38:00
139754
Opis: Rzym Kolonialny - Tracja - Augusta Traiana - Karakalla 197-217, brąz, 197-217, Aw: Popiersie cesarza w prawo, ΑΥΤ Μ ΑΥΡΗ ΑΝΤΩΝΙΝΟC; Rw: Jowisz stojący w lewo, trzymający piorun i nalewający z dzbanu wodę zwierzęciu stojącemu przy nodze, ΑVΓΟVCΤΗC ΤΡΑΙΑΝΗC
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 16.52 g, zielona patyna, bardzo rzadki

Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 96