Cesarstwo Rzymskie, as, 34-35

Cesarstwo Rzymskie, as, 34-35

Cesarstwo Rzymskie, as, 34-35

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 21:35:20
139748
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Tyberiusz 14-37, as, 34-35, Rzym, Aw: Głowa cesarza w lewo i napis TI CAESAR DIVI AVG F AVGVST IMP VIII, Rw: Kaduceusz, wokoło napis PONTIF MAXIM TRIBVN POTEST XXXVII
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 10.52 g, polakierowany, zielona patyna
Literatura: RIC 59

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 392

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł
3)  800 zł
4)  700 zł
5)  660 zł