Republika Rzymska, denar, 59 pne

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 21:35:00
139937
Opis: Republika Rzymska - M. Nonius Sufenas 59 pne, denar, 59 pne, Rzym, Aw: Głowa Saturna w prawo, za nią hak i kamień, za nią litery S C, przed nią napis SVFENAS, Rw: Siedząca na tarczach Roma w lewo, trzymająca miecz i włócznię, koronowana przez będącą z tyłu Wiktorię, wokoło napis PR·L·V·P·F, u dołu napis SEX NONI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 4.01 g, patyna, bardzo ładny
Literatura: Crawford 421/1

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 208

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  840 zł