wydawnictwa zagraniczne, A. Feldhune - Numismatika (Monety Rygi i Liwonii); Riga 1968

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 20:37:20
139931
Opis: wydawnictwa zagraniczne, A. Feldhune - Numismatika (Monety Rygi i Liwonii); Riga 1968
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 170 str. formatu A4, oprawa twarda z obwolutą, katalog znalezisk monet ryskich i inflanckich w języku łotewskim

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 127

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  70 zł
4)  30 zł
5)  24 zł
6)  20 zł