wydawnictwa zagraniczne, Jarmila Hásková - Česke, Moravské a Slezské Mince 10.-20. Století, Pražske..

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 20:36:20
139928
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Jarmila Hásková - Česke, Moravské a Slezské Mince 10.-20. Století, Pražske Groše (1300-1526); Praha 1991
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 170 str. i 100 tablic z dużymi zdjęciami skatalogowanych monet, oprawa twarda płócienna z obwolutą

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 618

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  40 zł
6)  36 zł