wydawnictwa zagraniczne, Hermann Dannenberg - Münzgeschichte Pommerns im Mittelalter; Berlin 1893 -..

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 20:36:00
139927
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Hermann Dannenberg - Münzgeschichte Pommerns im Mittelalter; Berlin 1893 - KSEROKOPIA
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: blisko 200 str i kilkadziesiąt tablic z rysunkami kilkuset monet średniowiecznych Pomorza, oprawa twarda w półskórek z marmurkiem i złoceniami, świetnie oprawiona kopia tego niezwykle poszukiwanego dzieła

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 439

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  105 zł