wydawnictwa zagraniczne, Jeffrey J. North - English Hammered Coinage, Vol. 1, Early Anglo-Saxon to ..

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 20:35:00
139924
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Jeffrey J. North - English Hammered Coinage, Vol. 1, Early Anglo-Saxon to Henry III (c.600-1272); London 1994
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 270 str. i 20 tablic wraz z opisaniem zilustrowanych monet, format ok. B5, twarda oprawa płócienna z obwolutą, najważniejsze opracowanie dotyczące wczesnośredniowiecznych monet angielskich

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 175

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  170 zł
4)  100 zł