Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 20:33:20
139919
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych - tom I Średniowiecze, cz. 1 monety królów i książąt polskich 960-1501 r.; Warszawa 1974
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 296 stron formatu A5, oprawa kartonowa, część kartek wypadająca

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 363

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  70 zł
4)  55 zł
5)  30 zł