wydawnictwa polskie, Barbara Butent-Stefaniak - Katalog średniowiecznych monet niemieckich w zb..

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 20:33:00
139918
Opis: wydawnictwa polskie, Barbara Butent-Stefaniak - Katalog średniowiecznych monet niemieckich w zbiorach Zakładu Narodowego imienia Ossolińskich; Wrocław 2000
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 160 stron i kilkadziesiąt tablic ze zdjęciami ponad 600 monet, oprawa lakierowana, bardzo dobrze opracowany zasób monet średniowiecznych

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 339

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  36 zł
4)  24 zł
5)  20 zł
6)  18 zł