wydawnictwa polskie, Kunka Mitkowa-Szubert - Wczesnośredniowieczny skarb monet z Naruszewa; War..

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 20:32:20
139916
Opis: wydawnictwa polskie, Kunka Mitkowa-Szubert - Wczesnośredniowieczny skarb monet z Naruszewa; Warszawa 2002
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 84 str. i 20 tablic formatu A4, oprawa lakierowana, bardzo dobrze opracowany skarb denarów krzyżowych

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 333

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  20 zł
4)  14 zł