wydawnictwa zagraniczne, Hugo Freiherrn von Saurma-Jeltsch - Schlesische Münzen und Medaillen. Name..

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 20:32:00
139770
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Hugo Freiherrn von Saurma-Jeltsch - Schlesische Münzen und Medaillen. Namens des Vereins für das Museum Schlesischer Alterthümer; Wrocław 1883 - REPRINT z 1991
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 80 stron i 55 tablic formatu A4, oprawa twarda w imitację skóry, w kartonowym pudełku

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 354

1)  65 zł
2)  60 zł