wydawnictwa polskie, Ferdynand Friedensburg - Monety śląskie średniowiecza, Tablice (I-XLVI); W..

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 20:31:40
139915
Opis: wydawnictwa polskie, Ferdynand Friedensburg - Monety śląskie średniowiecza, Tablice (I-XLVI); Warszawa 1968 - REPRINT PTAIN
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 19 stron i 46 tablic formatu A5, twarda oprawa w płótno z marmurkiem

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 277

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  20 zł
4)  18 zł