wydawnictwa polskie, Borys Paszkiewicz - Pieniądz Górnośląski w średniowieczu; Lublin 2000

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 20:31:20
139914
Opis: wydawnictwa polskie, Borys Paszkiewicz - Pieniądz Górnośląski w średniowieczu; Lublin 2000
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 386 str, i 19 tablic formatu B5, twarda oprawa lakierowana, jedna z najważniejszych prac dotyczących polskich monet średniowiecznych

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 1746

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  120 zł
4)  100 zł
5)  40 zł
6)  38 zł
7)  36 zł