wydawnictwa polskie, Stanisław Suchodolski - Moneta możnowładcza i kościelna w Polsce wczesnośr..

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 20:31:00
139913
Opis: wydawnictwa polskie, Stanisław Suchodolski - Moneta możnowładcza i kościelna w Polsce wczesnośredniowiecznej. Ossolineum 1987
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: podstawowa książka na monety polskie od Sieciecha do rozbicia dzielnicowego - klasyczna literatura dla każdego zainteresowanego tym tematem, 131 stron formatu B5, oprawa kartonowa, 11 tablic ze zdjęciami typowych monet tej epoki

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 992

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  135 zł
4)  120 zł
5)  70 zł
6)  20 zł
7)  18 zł