wydawnictwa polskie, Suchodolski Stanisław - Moneta i obrót pieniężny w Europie Zachodniej, wyd..

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 20:30:40
139912
Opis: wydawnictwa polskie, Suchodolski Stanisław - Moneta i obrót pieniężny w Europie Zachodniej, wyd. Ossolineum, Wrocław 1982
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 277 str. formatu B5, 12 tablic ze zdjęciami, dodatkowo mapy i ilustracje w tekście, twarda oprawa z obwolutą

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 322

1)  22 zł
2)  20 zł
3)  18 zł