wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc lat monety polskiej, Kraków 1981, wydanie trzecie

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 20:30:20
139911
Opis: wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc lat monety polskiej, Kraków 1981, wydanie trzecie
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: pięknie zachowane, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką, 490 stron formatu A4, oprawa twarda płócienna, kilkaset olbrzymich ilustracji tekście, bez obwoluty

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 886

1)  65 zł
2)  60 zł