Niemcy, talar, 1764 IFôF

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Niemcy, talar, 1764 IFôF

Niemcy, talar, 1764 IFôF

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 21:49:40
139382
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August III 1763-1806, talar, 1764 IFôF, Lipsk, bez sygnatury na odcięciu szyi
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.91 g, nieduże wady walcowania blachy, patyna
Literatura: Kahnt FA3 1069, Merseburger 1917, Dav. 2680A, Schnee 1061

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 598

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  360 zł
4)  340 zł
5)  300 zł