Polska, 10 (kopiejek), koniec XIX w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 21:46:20
139383
Opis: Polska - Łódź - Bracia Kipper, 10 (kopiejek), koniec XIX w.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 22 mm, bardzo ciekawa emisja firmy Braci Kipper, zajmującej się produkcją i handlem tkaninami od lat 90-tych. XIX wieku

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 348

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  165 zł
4)  135 zł
5)  90 zł
6)  70 zł
7)  55 zł
8)  50 zł