Polska, ort, 1623

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 21:13:00
139640
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, końcówka napisu PRVS M
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin BD23-34

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 449

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  95 zł