Rzym Kolonialny, brąz, 247-249

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Rozpoczęcie: 10-04-2017 18:00
Zakończenie: 20-04-2017 20:40:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 20:40:20
138493
Opis: Rzym Kolonialny - Syria - Antiochia - Filip II 244-249, brąz, 247-249, Antiochia, Aw: Popiersie cesarza w prawo, AYTOK K M IOYΛI ΦIΛIΠΠOC CEB; Rw: Popiersie Tyche w prawo, nad nią jagnię skaczące w prawo, w polach litery Δ Ε S C, wokoło ANTIOXEΩN MHTPOKOΛΩN
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 17.08 g, jasnozielona patyna
Literatura: McAlee 1076

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 160