Niemcy, 1/16 talara, 1653 MM

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Niemcy, 1/16 talara, 1653 MM

Niemcy, 1/16 talara, 1653 MM

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 21:50:00
131235
Opis: Niemcy - Schleswig-Holstein - Gottorp - Fryderyk III 1616-1659, 1/16 talara, 1653 MM
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Lange 351

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 425

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  42 zł