Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 25 centów, 1924

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 13-04-2017 21:56:20
139233
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 25 centów, 1924, Filadelfia, Liberty
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 900 6.25 g, patyna

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 324

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł
4)  44 zł
5)  40 zł