Szwecja, 1/2 öre, 1578

Szwecja, 1/2 öre, 1578

Szwecja, 1/2 öre, 1578

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 13-04-2017 21:56:00
139122
Opis: Szwecja - Jan III 1568-1592, 1/2 öre, 1578, Stockholm
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, dość wyraźnie wybity
Literatura: AAH 87

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 215

1)  65 zł
2)  60 zł