Rosja, 25 kopiejek, 1859 СПБ ФБ

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 13-04-2017 21:55:20
139223
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 25 kopiejek, 1859 СПБ ФБ, Petersburg, św. Jerzy bez płaszcza
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 132, Adrianov 1859б

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 242

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  85 zł
5)  85 zł
6)  44 zł
7)  40 zł
8)  38 zł
9)  36 zł