Polska, 10 złotych, 1.07.1948

Polska, 10 złotych, 1.07.1948

Polska, 10 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 13-04-2017 20:56:40
139094
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 10 złotych, 1.07.1948, seria BE, numeracja 4247477
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji
Literatura: Miłczak 136b

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 218

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  140 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  80 zł
9)  75 zł
10)  70 zł
11)  65 zł
12)  60 zł