Polska, 100 złotych, 28.02.1919

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 13-04-2017 20:40:00
139048
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 100 złotych, 28.02.1919, seria B, numeracja 5613150
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ślad po złamaniu w pionie, banknot po konserwacji,bardzo dobej prezencji
Literatura: Lucow 588 (R2), Miłczak 53

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 158

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł
4)  230 zł
5)  105 zł