Polska, 50 marek, 4.04.1918

Polska, 50 marek, 4.04.1918

Polska, 50 marek, 4.04.1918

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 13-04-2017 20:31:40
138976
Opis: Polska - Banknoty niemieckich władz okupacyjnych 1915-1918 - Darlehnskasse Ost, Kowno, 50 marek, 4.04.1918, seria A 745007
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: parokrotnie złamane, małe naddarcia na marginesach, po konserwacji
Literatura: Miłczak K6, Ros. 469

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 218

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł